Technikum

Drodzy Ósmoklasiści,


przed Wami najważniejsza decyzja w dotychczasowym życiu. Wybieracie nową szkołę, często kierunek, który wpłynie na to, co będziecie robić zawodowo.
Decydujcie mądrze, tak, by być spełnionym i szczęśliwym. Co mamy do zaoferowania? Wystarczy przeczytać poniższy tekst.

 


Przede wszystkim jesteś wyjątkowy. Zmień swoje wyobrażenie o szkole, rozwiń skrzydła, wyjdź z cienia, zdobądź zawód właśnie u nas, bo Nitki to połączenie tradycji z nowoczesnością, szkoły z przyjemnością i człowieka z ulubioną pracą!

Nitki, czyli Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Nowej Soli, to wyzwanie, to, wbrew powszechnej opinii, solidna edukacja, która przyniesie Ci przygodę, zaskoczenie, ale przede wszystkim świetny start w dorosłe życie.

Dla wytrwałych, ale również nastawionych na kształcenie zawodowe, mamy pięcioletnie technika dające konkretny zawód z perspektywą własnej firmy.

 

5-letnie TECHNIKUM

 

Technik usług fryzjerskich z innowacją kosmetyczną fryzjer i kosmetyczka w jednym

Strzyżenie, farbowanie włosów oraz projektowanie i komputerowy dobór fryzur - od tej pory piękny wygląd i doskonale podkreślona uroda będą dziełem Twoich rąk! Zawodu nauczysz się w wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt szkolnych pracowniach fryzjerskich i kosmetycznych. W tej klasie zdobędziesz dodatkowe umiejętności w zakresie zabiegów upiększających na twarz i paznokcie. Zostań doskonałym fryzjerem z umiejętnościami kosmetyczki!

 

 

Technik przemysłu mody

Na tym kierunku poznasz i rozwiniesz zdolności w zakresie projektowania i tworzenia ubrań. Własny blog, profil, na którym będziesz mogła/mógł dzielić się

swoimi umiejętnościami i wiedzą z zakresu świata mody – marzenie wielu młodych ludzi. W tym technikum znajdziesz inspirację, nauczysz się praktycznych umiejętności znanych najlepszym krawcom. Absolwenci będą umieli zaprojektować i przygotować od podstaw szałowy wygląd każdego swojego klienta. Po prostu dajemy szansę na bycie profesjonalnym projektantem mody.

 

 

  • Odsłony: 4373

ZSP2 "NITKI" - Nowa Sól

Adres:
ul. Wrocławska 33a, 67-100 Nowa Sól

Godziny Otwarcia:
7:30 - 15:30

Telefon: 68 387 47 61

Email: sekretariat@nitki.org.pl